ENERGYMARKET365

Tedarikçi ve Tüketicilerin Buluşma Platformu

BİLİNÇLİ TÜKETİCİ

 Ana Sayfa / BİLİNÇLİ TÜKETİCİ

Sistem Nasıl İşliyor?


 TÜKETİCİ

İndirimli elektrik tedarikçinizi seçmek artık çok kolay. Kriterleri seç, sonuçları listele!

Kolay arama 

İndirimli elektrik arayan tüketiciler için büyük kolaylık! Tüm indirimli elektrik firmalarının bir sayfada bulunduğu sitemizde, yaygın arama-karşılaştırma teması kullanılmıştır. Aradığınız özellikleri yazarak bulduğunuz firmaları bir diğeri ile karşılaştırarak sizin için en doğru firmayı seçebileceksiniz. 

Butun şartları görebılme 

Sayfamızda tüm firma detayları ınternet kullanıcısına açıktır. Dolayısıyla piyasadakı her kampanya ve her yenı ındırım hareketınden haberdar olabileceksiniz.

Güvenli

energyMARKET365 sizin doğru tedarikçiye ulaşmanızı önemser! Tüketiciye verilen bilgilerin doğru olması, firmanın müşteri dostu olup olmaması ile ilgili takipçi olunacaktır. Firmaya ulaşan tüketicinin geri bildirimleri ile bu süreç izlenecektir.

Tüm indirimli elektrik firmalarını bir arada bulabilirsiniz

Seçtiğiniz satış kriterlerine göre firmaları listeleyebilirsiniz

Listelediğiniz firmaları karşılaştırabilirsiniz.

Tarife türüne, tüketim değerlerine, başvuru seçeneklerine ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemlerine göre arama yapabilirsiniz.

Tercihlerinize göre yaptığınız aramanın sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz

Sistemimiz üzerinden firmalarla bağlantı kurabilir, firma hakkında geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Diğer sorularınız için: bilgi@enerjicci.org


 TEDARİKÇİ

İndirimli elektrik satışında yeni bir dönem! 

Tüm indirimli elektrik satışı yapan firmaların bir arada ve tüm detayları ile listelenebildiği ilk ve tek proje olan energyMARKET365, işleyişi kolaylaştırıyor! Hem tüketicilerin hem de tedarikçilerin aradıklarını daha kolay bulmalarını sağlayacak bu projede bir çok avantaj ve yenilik bulunuyor. 

Tüm indirimli elektrik firmaları bir arada 

İndirimli elektrik satışı ile ilgili lisansı alan tüm firmalar energyMARKET365’de! Tüketicinin tüm seçenekleri bir arada görmesi amacıyla bu şekilde kurgulanan site, bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Firma Tanıtım sayfası 

Tedarikçi firmalar satış kriterlerini, duyuru ve kampanyaları energyMARKET365! Firmalar için yeni bu yeni satış kanalı ile firmalar çok daha geniş bir kitleye ulaşabilecek.

Yapılandırılabilir firma tanıtım sayfası

Firma referansları, duyuruları, kendi satış kriterleini ekletme gibi özelliklerle, yapılandırılabilir bir sayfa oluşturarak firmanızı şeffaf bir şekılde tanıtabileceksınız. Firma tanıtım sayfaları tüm internet kullanıcılarına açık olacak. Değişen indirim oranlarınızı, kampanyalarınızı şifreniz ile kendi sayfanızdan güncelleyebileceksiniz.

Sosyal medya ve seo

energyMARKET365 daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya kanallarımız sayesınde duyuru ve kampanyalarınız bir çok yerde gösterilir.

Ücretler

Tüketiciler ücretsiz olarak sitemizde tüm indirimli elektrik seçeneklerini görebileceklerdir.

Tedarikçi firmalar sayfamızda tüm özellikleri ile ücretli olarak yer alabilirler. Detaylı bilgi için bilgi@enerjicci.org 


Copyright © 2014 energyMARKET365