ENERGYMARKET365

Tedarikçi ve Tüketicilerin Buluşma Platformu

BİLİNÇLİ TÜKETİCİ

 Ana Sayfa / BİLİNÇLİ TÜKETİCİ

Sık Sorulanlar

Neden serbest tüketici olmalıyım?

Faturanız 125 tl ve üzerindeyse indirimli elektrik alarak giderlerinizi azaltabilirsiniz.

Elektrik faturamı hangi kurum kesecek?

Dağıtım şirketınız değişmeyecegı ıcın, dagıtım şirketınız tarafından sayacınız okunacaktır. Fakat faturanız seçeceğiniz tedarikçi tarafından gönderilecektir.

İndirim sağlayan firmaları görebilmek için üye olmak zorunda mıyım?

energyMARKET365 de tüm indirimli elektrik tedarikçilerini ve detaylı bilgilerini görebilir, satış kriterlerine göre listeleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Bunun için herhangi bir bedel ödemeniz gerekmiyor.

Sektörlere veya zamana göre özel indirim paketleri var mı?

Akaryakıt istasyonları veya kuaförlere özel kampanyaları olan tedarikçiler bulunuyor. Bunların dışında çeşitli hediyeler sağlayanlar da var. Gece daha çok elektrik tüketenlere veya sadece gündüz elektrik tüketenlere yönelik paketler de var. Yeni tarife ve kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takip etmenizi öneririz.

Tedarikçimi hangi kritere göre seçmeliyim?

Bunu daha çok ihtiyaçlarınız belirler. Her şehirden seçebilirsiniz bu sizin için dezavantaj değildir. Fakat müşteri dostu olarak nitelendirdiğimiz; müşteri hizmetleri olan, kampanya çeşitliliği olan, siz özel esnek tarifeler sunabilen ve elektrik piyasasında “uzman” niteliği taşıyan tedarikçiyi seçmenizi tavsiye ederiz.

İndirimli elektrik tedarikçisiyim, sitenizden nasıl faydalanabilirim?

Tüm indirimli elektrik satışı yapan firmaların bir arada ve tüm detayları ile listelenebildiği ilk ve tek proje olan energyMARKET365, işleyişi kolaylaştırıyor! Hem tüketicilerin hem de tedarikçilerin aradıklarını daha kolay bulmalarını sağlayacak bu projede bir çok avantaj ve yenilik bulunuyor. Firmalarla anlaşmayı siteniz üzerinden mi yapacağım energyMARKET365 kurgusunda aracısız ve kolay bir şekilde aradığınızı bulmanız hedeflenmiştir. Web sitemizde tüm indirimli elektrik firmalarını bir arada görebilecek ve karşılaştırma yapabileceksiniz.


Copyright © 2014 energyMARKET365