ENERGYMARKET365

Tedarikçi ve Tüketicilerin Buluşma Platformu

BİLİNÇLİ TÜKETİCİ

 Ana Sayfa / BİLİNÇLİ TÜKETİCİ

Nedir?

2014 Yılından itibaren geçerli olan kanunda göre aylık belli bir oranın üzeri elektrik faturası olan herkes tedarikçisini seçebiliyor. Böylece iş yeri veya konutunuzda tükettiğiniz elektriği daha indirimli satın alabiliyorsunuz.


Elektriği kimden almanız gerektiğini biliyor musunuz?

Bu amaçla enerji piyasasında yer alan tedarikçiler tüketiciye/ tüketiciler de doğru tedarikçiye ulaşmak istiyor. Bir çok kampanya ve indirim seçeneklerinin bulunduğu tedarik piyasasında, siz elektriği nereden almalısınız?

Tüm seçenekler bir arada

energyMARKET365 Projesi ile tüm indirimli elektrik firmalarını listeleyebileceğiniz ve karşılaştırma yapabileceğiniz bir web sitesi oluşturduk. Böylece indirim oranı, ödeme seçenekleri, müşteri dostu olması gibi kriterlere göre arama yapabilecek ve doğru tedarikçiye en kolay yoldan ulaşabileceksiniz.

Tedarikçi sayfası

Müşteri kitlesine kolay ve işlevsel bir yolla ulaşacak olan tedarikçiler için de energyMARKET365 yeni bir satış kanalı olacaktır.


Daha fazlasını keşfetmek için Avantajlar  Kimler Katılmalı?  Tanıtım Görselleri  Sık Sorulanlar Copyright © 2014 energyMARKET365