ENERGYMARKET365

Tedarikçi ve Tüketicilerin Buluşma Platformu

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

 Ana Sayfa / SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

"Üretici ve tüketiciyi bir araya getiren en kullanışlı site

Bütün indirimli elektrik firmalarını bir araya getiriyoruz!
Şeffaf ve aracısız karşılaştırma!
Kullanışlı ve kolay anlaşılır site teması"

  
TÜKETİCİ

İndirimli elektrik tedarikçinizi seçmek artık çok kolay. Kriterleri seç, sonuçları listele!
 
Kolay arama
İndirimli elektrik arayan tüketiciler için büyük kolaylık! Tüm indirimli elektrik firmalarının bir sayfada bulunduğu sitemizde, yaygın arama-karşılaştırm teması kullanılmıştır. Aradığınız özellikleri yazarak bulduğunuz firmaları bir diğeri ile karşılaştırarak sizin için en doğru firmayı seçebileceksiniz. 
 
Butun şartları görebılme
Sayfamızda tüm firma detayları ınternet kullanıcısına açıktır. Dolayısıyla piyasadakı her kampanya ve her yenı ındırım hareketınden haberdar olabileceksiniz.
 
Güvenli
energyMARKET365 sizin doğru tedarikçiye ulaşmanızı önemser! Tüketiciye verilen bilgilerin doğru olması, firmanın müşteri dostu olup olmaması ile ilgili takipçi olunacaktır. Firmaya ulaşan tüketicinin geri bildirimleri ile bu süreç izlenecektir.
 

  • Tüm indirimli elektrik firmalarını bir arada bulabilirsiniz

  • Seçtiğiniz satış kriterlerine göre firmaları listeleyebilirsiniz

  • Listelediğiniz firmaları karşılaştırabilirsiniz.

  • Tarife türüne, tüketim değerlerine, başvuru seçeneklerine ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemlerine göre arama yapabilirsiniz.

  • Tercihlerinize göre yaptığınız aramanın sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

  • Sistemimiz üzerinden firmalarla bağlantı kurabilir, firma hakkında geri bildirimde bulunabilirsiniz.

 Diğer sorularınız için: bilgi@enerjicci.org
 

TEDARİKÇİ
 
İndirimli elektrik satışında yeni bir dönem!
Tüm indirimli elektrik satışı yapan firmaların bir arada ve tüm detayları ile listelenebildiği ilk ve tek proje olan energyMARKET365, işleyişi kolaylaştırıyor! Hem tüketicilerin hem de tedarikçilerin aradıklarını daha kolay bulmalarını sağlayacak bu projede bir çok avantaj ve yenilik bulunuyor.  
 
Tüm indirimli elektrik firmaları bir arada
İndirimli elektrik satışı ile ilgili lisansı alan tüm firmalar energyMARKET365’de! Tüketicinin tüm seçenekleri bir arada görmesi amacıyla bu şekilde kurgulanan site, bir ilk olma özelliğini taşıyor.
 
Firma Tanıtım sayfası
Tedarikçi firmalar satış kriterlerini, duyuru ve kampanyaları energyMARKET365! Firmalar için yeni bu yeni satış kanalı ile firmalar çok daha geniş bir kitleye ulaşabilecek.
 
Yapılandırılabilir firma tanıtım sayfası
Firma referansları, duyuruları, kendi satış kriterleini ekletme gibi özelliklerle, yapılandırılabilir bir sayfa oluşturarak firmanızı şeffaf bir şekılde tanıtabileceksınız. Firma tanıtım sayfaları tüm internet kullanıcılarına açık olacak. Değişen indirim oranlarınızı, kampanyalarınızı şifreniz ile kendi sayfanızdan güncelleyebileceksiniz.
 
Sosyal medya ve seo
energyMARKET365 daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya kanallarımız sayesınde duyuru ve kampanyalarınız bir çok yerde gösterilir.
 
Ücretler
Tüketiciler ücretsiz olarak sitemizde tüm indirimli elektrik seçeneklerini görebileceklerdir.
Tedarikçi firmalar sayfamızda tüm özellikleri ile ücretli olarak yer alabilirler. Detaylı bilgi için bilgi@enerjicci.org


Elektrik Tedarik  Elektrik Tüketim  Reklam & Sponsor


Copyright © 2014 energyMARKET365