ENERGYMARKET365

Tedarikçi ve Tüketicilerin Buluşma Platformu

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

Şimdi Serbest Tüketici Olup İndirimli Elektrik Kullanmak Çok Kolay

Siz de Serbest Tüketici Olabilirsiniz

Bir önceki takvim yılında veya içinde bulunulan yılda kullanım yerinize ait toplam elektrik tüketimi 3600 kWh’yi geçiyor ise, siz de serbest tüketici olarak indirimli elektrik kullanabilirsiniz.

İndirimli Elektrik Sepaş Enerji’de

Sepaş Enerji, meskenlerden küçük-orta-büyük ölçekli işletmelere kadar ülkemizde faaliyet gösteren birçok sektöre elektrik enerjisi hizmeti sağlıyor. Ekonomik, kaliteli ve sürdürülebilir enerji ayrıcalığı için Sepaş Enerji’nin gücüyle siz de tanışın.

Değişen Tek Şey Azalan Elektrik Faturanız

Sepaş Enerji ile sözleşme imzaladıktan sonra tesisatınız ve kalitenizle ilgili herhangi bir değişiklik olmadan ve ekstra bir işlem yapılmadan, belirtilen tarihten itibaren indirimli elektrik kullanmaya başlarsınız.

Sepaş Enerji'nin Arkasındaki Büyük Güç

Sepaş Enerji, hizmetlerini Türkiye'nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Grubu ve Avrupa'nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu'nun oluşturduğu AkCez Ortak Girişim Grubu'nun güç birliği ile Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırıyor.

Uzman Satış Ekibi

Satış öncesi ve sonrası her türlü sorun ve destek için 444 51 86 - Sepaş Enerji Çağrı Merkezi’ni arayabilir, Sepaş Enerji'nin sunacağı müşteri odaklı çözümlerden yararlanabilirsiniz. Milliyet

Copyright © 2014 energyMARKET365