ENERGYMARKET365

Tedarikçi ve Tüketicilerin Buluşma Platformu

 Ana Sayfa / Aktör Kategorileri

Gizlilik Politikası

energyMARKET365 (enerjicihaber.com) bir "enerjicci PLATFORMU" (enerjicci.org) faaliyetidir

Enerjicci Platformu güvenliği ve gizliliği Korumaya önem verir
Enerjicci Platformu, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve korunmasının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bildirim, enerjicci.org web sitesinin kişisel bilgilerinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır. Bu alana ve/ veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına kayıt yaparak, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve Saklanması

1- Kayıt Sırasında

Enerjicci Platformu web sitesine kayıt olurken, sizden iki türde bilgi alınır: Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlayan bilgilerdir. Enerjicci Platformu tarafından toplanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, e-posta adresinizi de içerir çünkü bu şekilde iletişim kurmak daha kolay ve güvenilirdir.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-posta, telefon, faks, demografik (nüfusa ilişkin veriler) bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara/kişilere verilmeyecektir. Bu bilgiler, kendi güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Kişisel olarak tanımlanamayan veya "davranışsal" bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlamayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlamayan bilgilerdir. Enerjicci Platformu bu tür bilgileri de toplamaktadır. Bu şekilde üyelerimizle birebir odaklı iletişim kurmuş oluruz. Bu sizin memnuniyetiniz açısından da oldukça önemlidir.

2- Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" saklanmaktadırlar. Enerjicci Platformu, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Kişisel bilgilerinizi, sizin onayınız olmadıkça bu Gizlilik Bildirimi'nde açıklanandan farklı şekilde paylaşmayacak, satmayacak veya kullanmayacaktır.

Enerjicci Platformu bilgilerinizi enerjicci.org ve bağlı web sitelerindeki hesabınızı çalıştırmak ve enerjicci platformu hizmetleri 'ni yürütmek için kullanır.

Enerjicci Platformu web sitesine üye olmakla seçtiğiniz hizmetler doğrultusunda bilgi (e-posta, posta) almayı kabul etmiş olursunuz.

Copyright © 2014 energyMARKET365